REGULAMIN AKTUALIZACJA 20.03.2019

:warning::arrow_right: :arrow_right: 0. Rekrutacja :arrow_left::arrow_left::warning:
0.1 Każdy klanowicz po wejściu do klanu ma 24h na zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Po 24h uznaje się iż w pełni go akceptuje i zobowiązuje się go przestrzegać.
0.2 Warto zgłosić się do leadera klanu – poprzez fanpage http://fb.me/InvincibleEyesPL , na fb @ kor jaw (gdynia) – https://www.facebook.com/Korjaw lub tg @ korjaw lub discord @Korjaw / Invincible Eyes – jeśli tego nie zrobisz, masz zwiększone prawdopodobieństwo na dostanie kicka w przypadku “czystek” w klanie.

:warning::arrow_right::arrow_right: 1. Zachowanie :arrow_left::arrow_left::warning:
1.1 Wzajemny szacunek jak i pomoc.
1.2 Zakaz obrażania, wyśmiewania i pochodnych nieprzyzwoitego zachowania. Tyczy się to również udostępnianych replayów na czacie CR.
1.3 Przekleństwa nie są zabronione, jednak nie należy ich nadużywać, a jeśli już używasz to ze smakiem i tak aby nikogo nie urazić.
1.4 Zakaz proszenia/pytania/żebrania o rangi, najpierw postaraj się dać coś od siebie. Leader klanu jak i jego pomocnicy są niczym Wielki Brat – wszystko widzą i jeśli uznają, że zasłużyłeś wtedy otrzymasz promocję. Warto czasem jednak przypomnieć o randze jak wróciło się z turnieju/ligi/trade.
1.5 Nie spamuj, staraj się pisać wiadomości w jednej linijce. Tyczy się to również udostępniania replayów na czacie CR – typu “patrzcie jakie lvle”, traktowane jest to jako niepotrzebny spam, staraj się dodawać ciekawe replaye, ciekawe decki.
1.6 Jeśli uznajesz, że pewne rzeczy/sprawy w klanie nie odpowiadają Ci bądź masz jakieś inne problemy zgłoś się z tym do leadera, postara się Tobie pomóc.
1.7 Jeśli uznajesz, że chcesz iść do innego klanu najpierw zgłoś się do Leadera klanu i przekaż mu takową informację, w przeciwnym razie trafiasz na Blind Eyes (punkt 4).

⚠➡ ➡ 1.8 Trade ⬅⬅⚠

1.8.1 Jeśli z kimś umawiasz się na trade, Twoim obowiązkiem jest podpisanie w opisie trade dla kogo jest dana wymiana.
1.8.2 Zakaz brania tradów podpisanych dla kogoś innego.
1.8.3 Dozwolone jest wychodzenie na trade, ale tak, żeby nie zaniedbywać wojen 🙂

⚠➡ ➡ 2. Aktywność ⬅⬅⚠
2.1 Wszelkie awanse/spadki/kicki będą wykonywane wraz z początkiem tygodnia tj. poniedziałek/wtorek, aczkolwiek nie jest to żelazną regułą – często przy statsach, z końcem/początkiem cw.
2.2 Awansów/spadków/kicków związaną z aktywnością będzie dokonywał głównie Leader klanu, aczkolwiek będzie to konsultowane z Co-leaderami.

Wszelkie formy nieaktywności zgłaszać na prv do co-leaderów lub leadera. Zgłoszenia na czacie CR lub konwersacji grupowej messenger nie będą brane pod uwagę gdyż mogą umknąć uwadze !

Jeśli nie ma Cię na grupie FB lub konwersacji Messenger do wymagań dolicza się dodatkowo Donatów +150.

⚠➡ ➡ Zasady związane z aktywnością/wynikami na CW ⬅⬅⚠

:crossed_swords: Brak rozegrania 3x pod rząd 3/3 w collection day – demote/kick, przy 2x upomnienie, można mieć tylko 2 upomnienia w ciągu sezonu ladderowego.
:crossed_swords: Dopuszczalne nie rozegranie max 1 war day na sezon (sezon ladderowy ~30 dni) – przy zagraniu wcześniej collection day
:crossed_swords: Przegranie na 3 kolejnych po sobie War Day’ach – sprawdzamy skuteczność ogólną i skuteczność ostatnich 10 war dayów – jeśli jest słabo możliwy kick – często wysyłane są na prv wtedy “upomnienia” i “limity” na nadchodzące 2/3 cw.

 

2.3 MEMBER

Invincible Eyeslegendarna min :crossed_swords: 45-50% skuteczności wd (wraz z rozwojem będziemy pomalutku,stopniowo podwyższać) 🍩  +150 donatów 

Invi Eyes AKgold liga min :crossed_swords: 45->50% skuteczności wd (wraz z rozwojem będziemy pomalutku,stopniowo podwyższać) 🍩  +150 donatów

🔴 Jeśli w poprzednim tygodniu uzyskano 150-199 donatów to w kolejnym należy uzbierać 🍩 +300 donatów

2.4 ELDER

Minimalny staż to udział w 12 CW, uczestnictwo w grupie fb lub mess lub discord mile widziane

:crossed_swords: +60% skuteczność WDW :doughnut: +600 donatów

🔴 Jeśli w poprzednim tygodniu uzyskano poniżej 200 donatów
Brak możliwość awansu na eldera.

🔴 MAM ELDERA – wymagania na najbliższy tydzień, aby nie stracić ELDERA.
:crossed_swords: +55% skuteczność WDW :doughnut: +300 donatów, średnia donatów :doughnut: +400

🔴 ranga niezależnie od wyników za długi staż w klanie i lojalność (pod warunkiem, że nie było żadnych problemów i .. nie będzie :>) – 9 miesięcy+

2.5 Sprawy dotyczące Co-leaderów – indywidualnie rozpatrywane.
2.6 Przez tydzień rozumie się czas od Poniedziałku do Niedzieli.
2.7 W przypadkach wyjścia i wejścia do klanu, statystyki uzyskane w tym okresie mogą być zerowane i obniżyć szanse na uzyskanie promote (głównie tyczy się to req kart do MVP).

⚠➡ ➡ 3. Kicki ⬅⬅⚠
3.1 Jeśli zostałeś wyrzucony z klanu, a Twoim zdaniem bezpodstawnie, gdyż zgłaszałeś powody nieaktywności tudzież inne sprawy, możesz zgłosić się do Leadera/Co-leaderów – jesteśmy tylko ludźmi, mogła zajść pomyłka.
3.2 Kicka można dostać ogólnie rzecz ujmując za łamanie regulaminu klanu, aczkolwiek w niektórych przypadkach może najpierw wystąpić ostrzeżenie, ale nie musi.
3.3 Kicka można dostać za niski stan donatów na środę godziny popołudniowe, jeśli jest się w klanie od poniedziałku (do południa) lub wcześniej.

⚠➡ ➡ 4. Blind Eyes – odpowiednik czarnej listy ⬅⬅⚠
4.1 Na Blind Eyes można trafić za:
4.1.1 Nieodpowiednie zachowanie, w tym obrażanie/proszenie o rangi itp.
4.1.2 Wyjście z klanu bez pożegnania, bez oddania walki na CW
4.1.3 Wprowadzanie złej atmosfery
4.1.4 Inactive (bez zgłoszenia)

⚠➡ ➡ 5. Transfery Invincible Eyes <-> Invi Eyes AK ⬅⬅⚠

Ze względu na wprowadzenie wojen jest to dyktowane głównie wynikami na wojnach (przy chęci przejściu z AK do głównego warto jednak mieć wbite trochę puch :>)

6. Wszelkie sprawy sporne nie uwzględnione w regulaminie rozstrzyga Leader klanu i to on ma decydujący i niepodważalny głos.